Pomoc w każdym problemie

Nie masz pomysłu jak powinien wyglądać Twój dom? Nie wiesz jak powinna wyglądać umowa na roboty budowlane? Napotkałeś poważny problem podczas budowy i nie wiesz jak sobie z nim poradzić? Chcesz mieć wnętrza w stylu rustykalnym, ale nie wiesz jak się za to zabrać? Zależy Ci na dobrym wykorzystaniu przestrzeni biurowej, ale nie wiesz jak to osiągnąć?

Zakres usług

Ze wszystkimi problemami dotyczącymi budowy może zwrócić się do nas, posiadamy zespół fachowców, którzy w branży budowlanej działają od lat i z nie jednym kłopotem sobie poradzili. Świadczymy profesjonalne doradztwo w zakresie zarówno architektury, budownictwa i aranżacji wnętrz, jak i prawa budowlanego oraz nadzoru budowlanego.

Jeśli potrzebujesz pomocy…

…wystarczy, że napiszesz do nas i poczekać, aż skontaktuje się z Tobą nasz konsultant. Konsultant przeprowadzi szczegółowy wywiad dotyczący Twojego problemu, a następnie przekaże sprawę do odpowiedniego specjalisty, w zależności od problemu może to być prawnik, inspektor budowlany, ekspert w zakresie budownictwa, architekt lub architekt wnętrz.