Wystrój wnętrza ma ogromne znaczenie dla poczucia komfortu osób przebywających w budynku. Dlatego w naszym portalu zajmujemy się również aranżacją wnętrz zarówno budynków mieszkalnych, jak i komercyjnych.

  • Opowiemy o najpopularniejszych stylach aranżacji wnętrz oraz podamy praktyczne wskazówki, jak samodzielnie urządzić takie wnętrze. Pokażemy przykłady wnętrz w różnych stylach zarówno mieszkań jak i pomieszczeń biurowych.

  • Udamy się na poszukiwania ciekawych dodatków i elementów, które nadadzą charakter każdemu pomieszczeniu. Podpowiemy sposoby na renowację starych mebli oraz powiemy jak przy niewielkim wysiłku można zupełnie odmienić wnętrze.

  • Przyjrzymy się dostępnej na rynku ofercie mebli, armatury, sprzętów AGD oraz wszystkiemu co w domu znaleźć się powinno.

  • Pokażemy jak urządzić salon, jadalnię, kuchnię, sypialnię, toaletę i łazienkę, pokój dla dziecka, pokój dzienny, biuro, siłownie, salon kosmetyczny, salę konferencyjną, pokój hotelowy, recepcję, restaurację, pub i wiele wiele innych.