Łóżka dębowe, gdzie sprawdzą się najlepiej?

Jeśli szukają Państwo dębowych mebli do skandynawskiej sypialni, polecamy łóżko dębowe. Cechą charakterystyczną tego łóżka jest duże wezgłowie z pikowaną tkaniną. Przód łóżka również jest pikowany, co sprawia, że wygląda ono bardzo elegancko. Nawiązaniem do stylu skandynawskiego są drewniane elementy łóżka, które mogą być bejcowane na kolor naturalnego drewna, ale warto również rozważyć opcję drewna bielonego, które będzie wyglądało równie dobrze.

Sypialnia w stylu tradycyjnym

Styl tradycyjny od zawsze cieszył się i nadal cieszy się dużą popularnością wśród Polaków. Ten rodzaj aranżacji wnętrz kojarzy się z komfortem i ciepłem, czyli czymś, czego każdy potrzebuje w swoim domu. Aranżując tradycyjną sypialnię, pamiętajmy o zastosowaniu klasycznych mebli jakimi są meble dębowe do sypialni.

 

Dąb jest kochany przez wszystkich, którzy lubią dekorować swój dom. Są silne, długotrwałe i mogą być używane przez wiele lat. Zdolność dąb drewno być barwionym robi ten meblowi stosownemu w różnorodnych sypialnianych projektach. Patrzymy na najpopularniejsze układy pomieszczeń w tym artykule. Jak dębowe łóżka wpisują się w ten obraz?

Sypialnia w stylu skandynawskim

Skandynawski design przez lata zdominował polskie aranżacje wnętrz. Uwielbiano go za prostotę, ale także za nawiązania do natury. Wnętrza w tym stylu zdominowane są przez biel, która może mieć postać wszystkiego, począwszy od mebli (najczęściej bielonych drewnianych), a skończywszy na różnych dodatkach, takich jak narzuta, zasłony czy elementy dekoracyjne..

Przy wyborze skandynawskiej aranżacji sypialni nie można oczywiście zapomnieć o naturalnych materiałach. Oczywiście drewno jest najistotniejszym elementem w tego typu wystroju, dlatego też dębowe łóżka idealnie się do niego nadają. Drewniane dekoracje, półki, a nawet naturalne tkaniny takie jak lniane zasłony czy poszewki na poduszki również mogą pomóc w dodaniu ciepła do przestrzeni. Równie dobrze sprawdzi się narzuta na łóżko w stylu skandynawskim)

Łóżka dębowe do sypialni skandynawskiej

Model łóżka dębowego to wyjątkowy projekt łóżka do sypialni w stylu skandynawskim, z dużym zagłówkiem wykonanym z pikowanej tkaniny. Przód łóżka jest również pikowany, co nadaje mu wygląd dość elegancki. Drewniane części łóżka mogą być utrzymane w kolorze naturalnego drewna lub drewna bielonego, w obu przypadkach będą się fantastycznie prezentować.